Sömestr Kampı

Sömestr Kampı

Sömestr tatilinde 1 hafta kurumumuzda 1 hafta da Kızılcahamam'da otelde hem dönemin yorgunluğunu atıyoruz hem de çalışma ortamından uzaklaştırmadan sınav hazırlıklarımıza devam ediyoruz.

IMG_1510

Gece Çalışmaları

Öğrencilerimizin ev ortamındaki sesten ve teknolojik cihazlardan(telefon, televizyon bilgisayar) uzak bir şekilde çalışmalarını sürdürebilmeleri için hafta içi akşamları gece çalışmaları yapıyoryz.

IMG_1516

motivasyon seminerleri

Öğrencilerimizin sınav kaygılarını azaltmak ve onların psikolojik olarak rahat bir yıl geçirmeleri için alanında uzman kişiler tarafından dönem içinde öğrencilerimize verdiğimiz motivasyon seminerleriyle destek oluyoruz.

IMG_1518

PROVA SINAVI

Üniversite sınavına bir hafta kala belirlediğimiz bir okulda dönem içinde gerçekleştirdiğimiz deneme sınavları dışında gerçek sınav formatında Prova Sınavı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz sınavdan bir hafta önce gerçek sınav heyecanını yaşayarak sınavda karşılacakları heyecana karşı neler yapmaları gerektiğini öğreniyorlar.

IMG_1515

Sosyal faaliyetler

Sene içerisinde gerek dersler gerek çalışmalar olsun öğrencilerimiz yoğun tempo nedeniyle kendilerine vakit ayıramadıkları ve aynı zamanda onları da bu zorlu süreçte birkaç saatliğine olsa dahi kafalarını rahatlatmak amacıyla çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Bazen sinemaya gittiğimiz gibi havalar güzelleştiğinde de piknik yaparak eğleniyoruz.